vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Žáci sportovního gymnázia 
Školní rok 2017/2018

a) Osmileté studium
b) Čtyřleté studium

a) Osmileté studium

Prima
třídní učitel: Mgr. Pavlína Bezděkovská

Bartáková Ellen, Baštář Ondřej, Čepeláková Natálie, Černý Vojtěch, Fuchs Ondřej, Hejnová Lucie, Honomichl Jan, Huclová Lucie, Jahoda Matouš, Junková Adéla, Koláček Filip, Korčák Šimon, Králová Anežka, Kubecová Veronika, Kubeš Antonín, Lemon Ondřej, Mašek Petr, Matějovičová Eva, Matoušková Adriana, Pechová Marina, Plecitá Nicol, Praumová Karen, Ranc Vojtěch, Sedláčková Veronika, Staněk Alexandr, Šefl Vojtěch, Šimsa Vojtěch, Tandlerová Agáta, Tázler Silvestr, Tesařová Kristýna, Toman David, Voves Jan, Zikmundová Anna

Sekunda
třídní učitel: Mgr. Marie Mašková

Altmannová Kateřina, Bartoňová Adéla, Benešová Aneta, Bretšnajdrová Lucie, Černý Samuel, Demeter Filip, Drahoš Jan, Dzurová Valerie, Grohmann Jan, Hauerová Anna, Hertl Otto, Hertlová Veronika, Hlaváč Ondřej, Husáková Adéla, Jedličková Sára, Keltyčka Dan, Keltyčka Tomáš, Komanec Vít, Kudrlička Matěj, Lang Tomáš, Lešková Klára, Matoušková Kateřina, Moravcová Kateřina, Paverová Kateřina, Peterka Jakub, Pížová Amálie, Schindler Nicolas, Svobodová Eva, Škarban Jan, Šlais Ondřej, Valenta Martin, Zvěřina Jakub

Tercie
třídní učitel: Mgr. Jana Čechurová

Baxa Kryštof, Bíman Tadeáš, Brunátová Denisa, Cingroš Marek, Dezortová Barbora, Fichtlová Andrea, Fremrová Michaela, Havlová Aneta, Hlaváček Dan, Honomichl Tomáš, Hošťálek Maxmilián, Chocholatý Tomáš, Klepač Tomáš, Kopřivová Alice, Krůta Milan, Kubíková Valentýna, Kučera Petr, Kučerová Lenka, Kůželka Tomáš, Maříková Michaela, Nachtmann Daniel, Páník Adam, Patejdl Ondřej, Petrušová Kristýna, Suchý Šimon, Škopková Nikola, Škorpilová Klára, Šlapáková Magdaléna, Vanc Martin, Zuna Štěpán

Kvarta
třídní učitel: Mgr. Ivana Fryčková

Antony Cedrik, Banýr Lukáš, Bauerová Anna, Cibulková Tereza, Čejková Kateřina, Černá Kateřina, Flídr Jan, Grézlová Tereza, Husák Jakub, Kajerová Nela, Kremláček Vladimír, Mai Daniel, Matějovič Filip, Pánek Tomáš, Panzerová Kateřina, Pechmannová Eliška, Pechr Daniel, Piknerová Zuzana, Prantl Tomáš, Rybáčková Sabina, Skorunková Gabriela, Straka Matěj, Šantínová Zuzana, Šticha Šimon, Tandlerová Viktorie, Tondrová Veronika, Trůka Matyáš, Virtová Veronika, Volf Martin, Votava Jan, Weber Marek

Kvinta
třídní učitel: Mgr. Jiří Siegr

Balcarová Eliška, Bašta Jan, Černá Petra, Deckerová Veronika, Drtil Tadeáš, Eliášek Jiří, Fikerle David, Gadačová Tereza, Heroutová Aneta, Horník Adam, Janda Libor, Jánský Matyáš, Karban Jakub, Klementová Lucie, Kočandrle Martin, Koželuh Josef, Malánová Hana, Milota Martin, Mouček Tomáš, Razímová Tereza, Rohla Adam, Smrček Šimon, Suk Matyáš, Šarláková Sophie, Šormová Michaela, Štěrbová Michaela, Vajskebr Matěj, Vágner Marek, Velátová Andrea, Vrána Pavel, Zuna Ondřej

Sexta
třídní učitel: PhDr. Olga Šimandlová

Bíba Adam, Böhmová Kateřina, Boušová Alice, Cardová Frances, Černoch Jan, Černý Vojtěch, Egersdorfová Karolína, Fastnerová Eva, Kabyš Daniel, Kasipovičová Anne-Maria, Kelemen Petr, Kellnerová Daniela, Kodeda Oldřich Petr, Kovářík Filip, Kuntscherová Ava, Kušnierová Veronika, Makovec Radek, Malinová Lenka, Mašátová Aneta, Morawetz Matěj, Novák Jakub, Pechr Marek, Salvét Patrik, Vaicová Markéta, Vinklárková Lucie

Septima
třídní učitel: Mgr. Jiřina Mazalová

Baranová Lucie, Drobný Martin, Erhart Petr, Halounová Alexandra, Halounová Sandra, Hes Marek, Kohout Adam, Kokošková Daniela, Koželuhová Tereza, Král Jan, Králová Eliška, Krásná Kateřina, Lokajíček Martin, Nosek Petr, Papazian Valentin, Parák Ondřej, Pihrt Lukáš, Rozlivek David, Rumlová Alena, Schröterová Anna, Šimeček Pavel, Trojanec Jáchym, Thurnwaldová Sabina, Votavová Anna, Zachardová Nela

Oktáva
třídní učitel: Mgr. Krebsová Štěpánka

Alexanderová Aneta, Burian Marek, Červená Kristina, Fajfrlíková Eliška, Galušková Veronika, Hálová Veronika, Heroutová Adéla, Chalupa Petr, Kadar Jakub, Kališová Kristýna, Kantner Matyáš, Korandová Ema, Lokajíček Vít, Louda Jan, Milota Michal, Němeček David, Pašek Adam, Pojar Adam, Reichlová Michaela, Sahaj Max, Suchý Martin, Šedivec Milan, Šrámková Karolína, Štefl Matěj, Váchal Adam, Volopichová Josefína

zpět

b) Čtyřleté studium

1. A
třídní učitel: Mgr. Václava Dlouhá

Adlerová Lucie, Aidarkeev Felix, Bariová Barbora, Beštová Kateřina, Brotánková Tereza, Břicháčková Sabina, Čákorová Jana, Čech Štěpán, Čechová Linda, Dvořáková Adéla Ema, Fišer Kryštof, Körnerová Adéla, Krček Jakub, Kupková Adéla, Linhart Kryštof, Marešová Pavlína, Med Matěj, Netík Marek, Nováková Klára, Nováková Kristýna, Opavová Lucie, Petrášková Eliška, Píchalová Barbara, Pužmanová Tereza, Suchá Linda, Šmejkalová Zuzana, Štafurik Filip, Švejnohová Lucie, Termer David, Tužilová Markéta, Voříšková Anežka, Zahradníková Monika, Zajacová Eliška, Záhoř Martin

1. B
třídní učitel: Mgr. Denisa Maxová

Burlová Kristýna, Cajthamlová Michaela, Fikrle Matěj, Fišer Dominik, Hanzlíček Jan, Hanzlíková Adéla, Hofmeister Adam, Horažďovský Ondřej, Horová Magdaléna, Houdek Dominik, Ibehejová Julie, Jarošová Veronika, Jílek Petr, Komzák Štěpán, Kotěšovec Lukáš, Kříž Jan, Kubecová Markéta, Linhart Adam, Mikolášek Jakub, Netrval Jakub, Pelikán Vojtěch, Procházka Jan, Rada Tomáš, Rubriciusová Kateřina, Svitáková Barbora, Šulc Viktor, Vaverková Kateřina, Vavřík Roman, Veselý Jakub, Vitáková Petra, Vostárek Lukáš, Wisterová Kristýna

2. A
třídní učitel: Mgr. Petra Lokajíčková

Balíková Andrea, Batíková Barbora, Borovanský Robert , Cmarová Lucie, Čelišová Sára, Duda Filip, Forejtek Jonáš, Hettlerová Linda, Hráček Petr, Hradil David, Chlumecká Kateřina, Jaššo Slavomír, Karlach Jakub, Kelemenová Anita, Kořenek Jonáš, Lauber Lukáš, Majdanyk Oleksandrovyč Nikita, Mentlová Denisa, Mrázek Zdeněk, Mrkosová Bára, Sekyrová Tereza, Stehlíková Karolína, Šebestová Lucie, Škornová Tereza, Šmíd Filip, Tikovský Daniel, Trinerová Lucie, Týnovská Veronika, Vágnerová Sandra, Velebný Jáchym, Vondra Vladimír, Weber Albert, Zekuciová Izabela

2. B
třídní učitel: Mgr. Štochlová Lenka

Böhm Matěj, Brabec Michael, Budek Ondřej, Cepníková Karolína, Černická Eliška, Fliegl Tomáš, Halász Jan, Hampejsová Alena, Hrachová Kateřina, Jindra Michal, Junek Jonáš, Kalabzová Nikol, Kojzar Libor, Kuhajda Ondřej, Kunčická Anežka, Kvasničková Michaela, Lemáková Zuzana, Mihalová Aneta, Mirtlová Natálie, Nosková Sofie, Pilc Lukáš, Pour Tomáš, Richterová Jana, Sikyta Michal, Soukup David, Suráková Anna, Šálová Tereza, Šmídt Daniel, Tábořík Filip, Vlček Martin, Vlčková Viktorie

3. A
třídní učitel: Mgr. Jitka Krýslová

Benediktová Adéla, Drábková Lenka, Fikrle Matyáš, Hanzlík Karel, Hengerič Štěpán, Huclová Eva, Chocholová Bára, Judlová Hana, Klíma Matěj, Křížek Jakub, Lokajíčková Klára, Paulusová Markéta, Pecušová Lucie, Pešek Petr, Peták Jan, Prokšová Gabriela, Pruner Miroslav, Růžička Václav, Schejbalová Tereza, Šilhavý Martin, Šperl Michael, Štemberová Kristýna, Vacíková Eva, Vacová Anna, Váchalová Barbora, Vargová Pavlína, Vlasáková Martina, Vosejpka Jan, Zahradník Ondřej, Zbuzek Daniel, Žůrková Nikol

3. B
třídní učitel: Mgr. Irena Baranová

Bartička Jan, Beroušková Barbora, Čada Josef, Černá Barbora, Čihák Filip, Foglová Eliška, Graiciar Martin, Hajšman Kamil, Hašek Jan, Hegerová Markéta, Hoferek Petr, Jandová Michaela, Janochová Kateřina, Kepl Tomáš, Kliková Karolína, Kolda Matěj, Krejčová Tereza, Laštovková Tereza, Loukota Marek, Lukešová Lucie, Pfeifer Lukáš, Pletichová Kateřina, Radová Adéla, Síbalová Eliška, Svoboda Václav, Šimáně Zdeněk, Šiška Daniel, Šlajsová Gabriela, Vodrážka Jan, Voves Petr, Žambůrek Tomáš

4. A
třídní učitel: PhDr. Ivana Žufanová

Beránková Michaela, Berková Aneta, Berková Kateřina, Bokrová Karolína, Čížková Tereza, Fialová Lenka, Fremr Pavel, Havlíčková Kristýna, Houska Jan, Kailová Michaela, Krýsl Lukáš, Křenková Karolína, Kuberková Lenka, Macková Monika, Pešíková Karin, Preslová Blanka, Procházková Jana, Skypalová Kateřina, Sládek Dominik, Šafránková Petra, Šmídová Natalie, Šmídová Nicole, Štverák Jakub, Valenta Adam, Vavřička Karel, Žaludová Kristýna

4. B
třídní učitel: Mgr. Ivana Pelikánová

Brožek Martin, Finger David, Duchoslav Jan, Gemov Ondřej, Hamršmíd Vendelín, Havlík Jan, Jiskrová Adéla, Kaše Václav, Kejzlarová Natálie, Kolář Adam, Košař Vojtěch, Kovářová Nina, Krlišová Natálie, Kýček Kryštof, Mach Tomáš, Markov David, Mentlová Tereza, Petr Martin, Roubal David, Roubal Josef, Sedláková Michaela, Schimmer Jan, Straka Martin, Suchý Martin, Sýkora Zdeněk, Špendlová Karolína, Štichová Klára, Ulč David, Venturová Kristýna, Vladařová Anna, Vobruba Jakub, Vodáková Marie, Vodičková Barbora, Vracovský Tomáš

zpět

© design 2007 Úvodní stránka