vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Hezké prožití prázdnin přeje Mgr. Milena Majerová, ředitelka školy
Účast žáků v soutěžích 
odborné soutěže
sportovní soutěže

SOUTĚŽE V ODBORNÝCH DOVEDNOSTECH VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016
Název soutěžeKategoriePočet účastníkůUmístění, jméno žáka, třída
Olympiáda ČJškolní kolo I. kategorie71. Anna M. Kasipovičová, Kva
2. Karolína Egersdorfová, Kva
školní kolo II. kategorie81. Anna Vacová, 1. A
2. Tomáš Majer, 3. B
okresní kolo I. kategorie12. Karolína Egersdorfová, Kva
okresní kolo II. kategorie14. Anna Vacová, 1. A
Konverzace v německém jazyceškolní kolo kat. IIIA151. Daniel Nový, 3. A
okresní kolo kat. IIIA1Daniel Nový, 3. A
Olympiáda v ruském jazyceškolní kolo 91. Jana Krýnerová, 3. A
městské kolo Jana Krýnerová, 3. A
Konverzace ve špaň. jazyceškolní kolo I B91. Sára Sumegová, 3. A
Konverzace v anglickém jazyceškolní kolo I B13Daniel Pechr, S
školní kolo 10Marek Pechr, T
okresní kolo III A20David Ulč, 2. B
Olympiáda v dějepisuškolní kolo181. Denisa Šantínová, Kvarta
městské kolo1D. Šantínová, Kva, bez umístění
Matematická olympiádaškolní kolo Z 67
okresní kolo Z 65Kryštof Baxa, P, 3. místo
školní kolo Z 72
školní kolo Z 84
okresní kolo Z 82Jana Čákorová, Tereza Gadačová, T
Pythagoriádaškolní kolo P630
školní kolo P729
školní kolo P832
okresní kolo P66
Olympiáda fyzikální školní kolo G
archimédiáda
8
školní kolo F5
okresní kolo E, F3
školní kolo E 8
školní kolo D 1
krajské kolo D1Jan Vosejpka, 1. A, úspěšný řešitel
Olympiáda biologickáA školní kolo61. Zuzana Petrová, Okt
D školní kolo121. Lenka Fialová, 2. A
C školní kolo71. Jana Čákorová, T
D školní kolo81. Kateřina Čejková, S
C okresní kolo28. Jakub Karlach, Kva
D okresní kolo27. Kateřina Čejková, S
Olympiáda chemickáC školní kolo41. Daniel Zbuzek, 1. A
D školní kolo51. Robert Borovanský, Kva
D okresní kolo11. David Hradil, Kva
Matematický klokankategorie Benjamín22
kategorie Kadet11
kategorie Junior16
kategorie Student 25
Technická olympiáda2 soutěžní týmypráce Elektrokolo mezi oceněnými


zpět
SPORTOVNÍ SOUTĚŽE VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016
odvětvínázev soutěžetermínpočet účastníkůzodpovídal umístění
kopaná„Pohár Josefa Masopusta“ hoši21. 10. 201516J. Bedrna3. místo
házená SŠ hry - dívky 6. 11. 2015 10 E. Linhartová 3. místo
volejbal SŠ hry - hoši 10. 11. 2015 9 M. Feix 3. místo
košíková SŠ hry - hoši 23. 11. 2015 10 P. Hyťha 1. místo
košíková SŠ hry - dívky 24. 11. 2015 10 J. Bedrna 4. místo
volejbal Volejbal - hoši „Vánočka“ 15. 12. 2015 6 M. Feix 2. místo
volejbal Volejbal – dívky „Vánočka“ 15. 12. 2015 9 Svobodová Netrvalová 1. místo
fotbal Halový turnaj v kopané - dívky 16. 12. 17. 12. 2015 7 J. Bedrna 1. místo
fotbal Halový turnaj v kopané - hoši 16. 12. 17. 12. 2015 11 J. Bedrna 1. místo
přehazovaná Školní turnaj pro dívky - NG 21. 12. 2015 20 PK TV
Fotbal, florbal Školní turnaj pro chlapce - NG 21. 12. 2015 30 PK TV
fotbal Vánoční turnaj v kopané pro chlapce VG 22. 12. 2015 115 PK TV
volejbal Vánoční turnaj ve volejbalu pro dívky VG 22. 12. 2015 80 PK TV
florbal Turnaj SŠ ve florbalu - hoši 25. 1. 2016 13 M. Feix 1. místo
košíková Krajské kolo v košíkové- hoši 27. 1. 2016 6 J. Ryba 3. místo
florbal Turnaj SŠ ve florbalu - dívky 10. 2. 2016 10 P. Hyťha 5. místo
florbal Turnaj SŠ ve florbalu – hoši, krajské kolo 12. 2. 2016 15 M. Feix 4. místo
golf Středoškolský pohár v golfu 25. 5. 2016 3 Lintimer 5. místo
orientační běh Krajské kolo přeboru škol v OB 26. 4. 2016 24 J. Bedrna, J. Šindelář 2.,3. Místo - dr. 1., 2.,2. místo jednotlivci
beach volejbal Městské kolo přeboru SŠ dívky, hoši 26. 5. 2016 6 M. Feix 1., 1. místo
„Den s hasiči“ Soutěž SŠ - štafeta 27. 5. 2016 7 J. Bedrna 5. místo
beach volejbal Krajské kolo přeboru SŠ dívky, hoši 31. 5. 2016 6 M. Feix 1., 3. místo
beach volejbal Republikové kolo přeboru SŠ dívky 9. 6. 2016 3 M. Feix 1. místo
aquatlon Městské kolo 10. 6. 2016 8 M. Beránek 2x1.,2x2.,3.,6.,17. 19. místo –jednotlivci. Celkové 1. místo v kategorii III. mezi školami
„Pohár hejtmana pro SŠ“ Základní kolo: fotbal (hoši), atletika (hoši, dívky), volejbal (hoši, dívky)
Organizace fotbalového turnaje
20. 6., 21. 6., 23. 6. 201640 J. Bedrna, M. Feix, J. Šindelář, Beránek, Linhartová, P. Hyťha
zpět
© design 2007 Úvodní stránka