Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3

Anička Zikmundová ze sekundy závodila na MČR v MG kadetek ... více

Kvalifikační závody na ODM

Ellen Bartáková ze sekundy zvítězila v kvalifikaci na ODM v atletice ... více

Úspěch závodnic ve sportovním aerobiku

Ve dnech 8.4.-9.4. 2019 se konal mezinárodní závod ve sportovním aerobiku a fitness ve Švýcarsku ... více

Veronika vítězila

Veronika Kubecová ze sekundy o víkendu (13.-14.4.2019) získala HATTRICK na nominačním závodě České gymnastické federace ... více

Zahraniční golfový kemp

Po Abu Dhabi a tureckém Beleku se naši nadějní reprezentanti ČGF zúčastnili i třetího letošního zahraničního kempu ... více

Sportovec Plzně 2018

Plavec Slavie VŠ Plzeň Š. Korčák ze sekundy byl vyhlášen sportovcem Plzně za rok 2018 v kategorii ... více

Charitativní běh

Ellen Bartáková se zúčastnila 6. 4. 2019 v Borském parku charitativního běhu ... více

Alpské lyžování

Jan Voves ze sekundy se věnuje sjezdovému lyžování. V průběhu zimy absolvoval 7 republikových závodů ... více

Dan Hlaváček - úspěchy 2018

Dan Hlaváček - starší žák roku 2018 ... více

Veronika má bronzovou medaili

Veronika Sedláčková ze sekundy vybojovala 3. místo na ... více

Přebor Plzeňského kraje

Anežka Králová ze sekundy vybojovala 3. místo na Přeboru Plzeňského kraje ... více

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje

Ellen Bartáková a Adriana Matoušková ze sekundy závodily na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ... více

Indiáni Matyáš Kantner a Václav Nedorost trénovali studenty Sportovního gymnázia!

Extraligoví hokejisté si tentokrát vzali na starost tercii pana učitele Mgr. Jaroslava Bedrny ... více

Tři zlaté medaile pro Jonáše Fleisiga

Jonáš Fleisig z primy vybojoval 3 zlaté medaile na Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků ... více

Memoriál Ing. Vladimíra Beneše

V Plzni v nové hale Sportovního gymnázia se konal první ročník Memoriálu Ing. Vladimíra Beneše ... více

Dan Hlaváček na turnaji v USA

Po kvalitních a konzistentních výkonech na prestižních turnajích v Evropě vyrazil nadějný golfista sbírat ... více

Republikové závody

Jan Voves ze sekundy závodil v celorepublikových závodech ve sjezdovém lyžování ... více

MČR v plavání žáků

A. Kubeš, A. Staněk, J. Honomichl a Š. Korčák ze sekundy se zúčastnili MČR v plavání žáků ... více

Bronz na MČR

Veronika Sedláčková ze sekundy vybojovala 2 bronzové medaile ... více

Vítězství v Praze

O. Baštář, D. Toman, O. Lemon ze sekundy a J. Chalupa z primy se zúčastnili s fotbalovým týmem FC Viktoria Plzeň U 13 ... více

Dan Hlaváček - nejlepší golfista v kategorii U 14

Žák Sportovního gymnázia Plzeň Dan Hlaváček byl o víkendu 24. 11. 2018 vyhlášen nejlepším mladým golfistou ... více

KP v plavání

A. Kubeš, A. Staněk a Š. Korčák ze sekundy se zúčastnili KP v plavání mladších žáků ... více

Házená

Jakub Štochl ze sekundy zvítězil s týmem Talent Plzeň na mezinárodním turnaji ... více

Závody v Německu

A. Kubeš, A. Staněk, Š. Korčák a J. Honomichl ze sekundy se zúčastnili mezinárodních plaveckých závodů ... více

Přebor České republiky mladšího a staršího žactva

Během uplynulého víkendu se v Ostravě konalo přebor České republiky mladších a starších žáků v judu ... více

Veronika na MČR

Veronika Kubecová ze sekundy bojovala v gymnastickém aerobiku na MČR ... více

Úspěch na MČR ve sportovním aerobiku, fitness týmech a Aerobic team show

5. – 7. 10. 2018 se konalo v pražské Areně Sparta Podvinný mlýn Mistrovství České republiky FISAF AEROBIC and FITNESS ... více

Vojta míří na MČR

Vojta Šimsa ze sekundy se zúčastnil ČP starších žáků v judu ... více

Finálový turnaj NGTM v režii Dana Hlaváčka

Poslední víkend v září byla veškerá pozornost golfového světa upřena do Paříže ... více

Závěrečný díl NGTM: Skvělé výkony, navrch vyrovnaný rekord hřiště

Turnajem Masters vyvrcholila v neděli v Beřovicích série pro mladé nadějné golfisty ... více

VC Sparty

Matouš Jahoda ze sekundy se zúčastnil VC Sparty v kanoistice žáků ... více

Krajské mistryně

E. Bartáková a A. Matoušková vyhrály Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ... více

Český pohár – Brno

V Brně se konal další díl Českého poháru v judu v kategorii mužů, dorostenců a žáků ... více

Dan Hlaváček úspěšný na prestižním golfovém turnaji

Češi po skvělém kole skončili na Evian Championship Junior’s Cup těsně pod stupni vítězů ... více