vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Naše úspěšná spolužačka - Mezinárodní dětská soutěž v malování 

Tento rok se v Hong Kongu od 24.8 do 1.9. konalo vyvrcholení prvního ročníku Mezinárodní dětské soutěže v malování - International Children Painting Competition 2012/2013. Do tohoto finále pozvali pořadatelé autory nejúspěšnějších prací z prvního kola. Na soutěži se sešlo 110 dětí ve věku od 13 do 18 let z 28 zemí světa, jako např.Čína,Indie,Malajsie,USA,Thajsko a různé země Evropy. Ve tříčleném plzeňském týmu byla i naše žákyně Barbora Cislerová. Z České republiky se zúčastnily ještě týmy z Prahy a Písku. Pořadatelé pro soutěžící připravili malování v různých atraktivních lokalitách Hong Kongu. "Mě se nejvíce líbilo malování z nábřeží s výhledem na Hong Kongské panorama." říká Barbora Cislerová. V rámci této soutěže připravili pořadatelé pokus o zápis do Guinessovi knihy rekordů v nejdelších dětských omalovánkách. Akce se zúčastnily děti místních škol a rekord byl úspěšně překonán a slavnostně zapsán do knihy.

" Tato příležitost setkat se s lidmi z tolika zemí a sdílet s nimi náročný program soutěže byla pro mě obrovská zkušenost." dodává Barbora.

Spolužáci z Kvinty

© design 2007 Úvodní stránka