vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Příjemné prožití letních prázdnin přeje Mgr. Milena Majerová
Beseda s primátorem 22. 10. 2013 

V úterý 22. října 2013 zavítal na sportovní gymnázium primátor města Plzně pan Martin Baxa. Naše třída měla možnost s ním pobesedovat. Pečlivě jsme se na to připravili. Pokládali jsme mu otázky z oblastí, které nás nejvíce zajímají. Ptali jsme se na problematiku podpory sportu v Plzni, školství i blížících se voleb.

Také nás zajímal projekt Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015. Pan primátor považuje účast v tomto projektu za velký úspěch a věří, že bude pro Plzeň přínosná. Na všechny naše otázky odpovídal velmi upřímně. Besedy se dále zúčastnila i paní Ing. Prokopová, vedoucí odboru školství na Magistrátě města Plzně, do jehož kompetence spadá správa budovy naší školy.

Beseda se nám líbila, atmosféra vyzněla přátelsky, a tak jsme byli rádi, že jsme měli možnost poznat pana primátora trochu blíž a dozvědět se hodně věcí, které pro nás dosud byly méně známé.

Eva Jiskrová, 2. B

© design 2007 Úvodní stránka