vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Atletické závody ve Skvrňanech 

V úterý 13. května naše škola pořádala atletické závody mezi sportovními gymnázii z celé České republiky. Účast na novém atletickém stadionu ve Skvrňanech byla hojná. Celkem k nám přijelo 9 gymnázií, a to například až z Ostravy nebo Brna.

O organizaci se postaral Mgr. Lukáš Lintimer a trenéři p. Ryba s p. Konopem. A stálo to za to! Jako pomocníci nastoupili i naši žáci z jiných ročníků a samozřejmě učitelé tělesné výchovy.

Náš tým byl slušně zastoupený vynikajícími sportovci, a zejména proto pak připadlo zasloužené vítězství právě našim dívkám, které vybojovaly důležité body téměř ve všech disciplínách a nedalo se jim prakticky konkurovat. Ani chlapci neodešli zklamáni, jejich krásné páté místo je také na velkou pochvalu. Celkově jsme v hodnocení obsadili druhé místo, což je jistě dobrou vizitkou pro naše gymnázium.

Atmosféra i podmínky závodu byly velmi dobré, a proto závodníci i vedoucí byli moc spokojeni a ani občasné dešťové přeháňky nezpůsobily žádné trable.

Tímto děkuji všem sportovcům, co se podíleli na našem úspěchu.

Bára Sklenářová, 3.A

© design 2007 Úvodní stránka