vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Příjemné prožití letních prázdnin přeje Mgr. Milena Majerová
Atletické odpoledne s Tomášem Dvořákem 
Atletické odpoledne Sportovního gymnázia Plzeň proběhlo
pod patronací Tomáše Dvořáka!

Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 uspořádalo ve čtvrtek 2. 10. 2014 pro děti z Plzně a okolí atletický trénink s hvězdami domácí atletiky. Na stadiónu TJ Sokol SG Plzeň Petřín si zhruba čtyřicítka žáků druhého stupně základních škol vyzkoušela, jak se běhá přes překážky, skáče do dálky, hází diskem nebo sprintuje.

Rádce dětem dělali ti nejpovolanější – desetibojařský trojnásobný světový šampión a současný šéftrenér reprezentace Tomáš Dvořák, absolventka naší školy diskařka a finalistka letošního mistrovství Evropy Eliška Staňková, nejlepší sprinterka letošní sezóny v Čechách Martina Štychová a samozřejmě také trenéři sportovního gymnázia. Akci rovněž přišel podpořit další absolvent školy, místostarosta ÚMO 2 Plzeň Slovany PhDr. Jan Fluxa.

Tomáš Dvořák radil, rozdával podpisy i fotografie.. Diskařka Eliška Staňková s účastníkem akce
Tomáš Dvořák radil, rozdával podpisy i fotografie..Diskařka Eliška Staňková s účastníkem akce

Myslím, že akce splnila očekávání pořadatelů, účastníci si kromě sportovních zážitků, podpisů a fotografií našich hostů odnášeli také bližší informace o možnostech studia na naší škole.

O akci napsali také na: http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/desetibojar-dvorak-radil-mladym-atletum-20141003.html

Mgr. Lukáš Lintimer, vedoucí trenér

© design 2007 Úvodní stránka