vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Nejlepší sportovci města Plzně 

Cyklista Jaroslav Snášel je Sportovcem Plzně 2013!

V obřadní síni plzeňské radnice byli ve čtvrtek 20. 3. 2014 odpoledne vyhlášeni nejlepší sportovci města za rok 2013 v kategoriích žactva a dorostu. Kategorii dorostu ovládl cyklista Jaroslav Snášel, žák septimy našeho gymnázia, který v loňském roce vedle tří titulů mistra republiky získal stříbrnou medaili z mistrovství světa v keirinu.

Vyhlášení sportovců města Plzně za rok 2013

V této kategorii se mezi oceněnými dostalo i na další žáky naší školy – badmintonistu Jiřího Loudu (oktáva) a plavce Martina Šimáčka (2. A).

Ocenění sportovním nadějím předávali zástupci města, nadace sportující mládeže i známí sportovci, včetně absolventů naší školy - olympijské vítězky ve střelbě Kateřiny Emmons a účastníka OH v Soči běžeckého lyžaře Aleše Razýma.

Profily všech nominovaných sportovců jsou k vidění na výstavě SPORT 2014, která až do 4. dubna probíhá v mázhauzu plzeňské radnice.

Všem oceněným gratulujeme!

Lukáš Lintimer, SG Plzeň

Nejlepší sportovci města Plzně za rok 2012
© design 2007 Úvodní stránka