vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Příjemné prožití letních prázdnin přeje Mgr. Milena Majerová
EUROTRIP 2015 - jazykově-poznávací exkurze 

V posledním květnovém týdnu jsme prožili mnoho příjemných zážitků během naší cesty do Londýna a jižní Anglie s osvěžující jednodenní zastávkou a noclehem v Paříži.

V Paříži samozřejmě nemohla chybět návštěva Eiffelovy věže, kterou všichni účastníci dobrovolně zdolali pěšky. Večer jsme strávili na Montmartru, jehož specifická atmosféra nás všechny okouzlila. S Paříží jsme se rozloučili v úterý dopoledne projížďkou lodí po Seině.

Téhož dne odpoledne jsme projeli Eurotunelem z Callais do Folkestone. Večer se studenti ubytovali ve svých hostitelských rodinách, kde si mohli vyzkoušet své znalosti angličtiny v praxi. V dalších dnech jsme měli možnost poznat krásy jižní Anglie, prohlédnout si město Portsmouth a Brighton. Návštěva Londýna byla jako každoročně skvělým zážitkem, viděli jsme mnoho zajímavých míst - Buckingham Palace, The White Hall, St. James Park, Wesminster Abby, The London Eye, The Tower of London, Tower Bridge, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, prohlídka katedrály St. Martin In The Field a St. Paul´s Cathedral.

Velkou radostí pro všechny účastníky exkurze byla stejně jako v loňském roce opětovná pochvala od samotného koordinátora ubytování v hostitelských rodinách, který ocenil velice pěkné a přátelské chování všech studentů a velmi dobré jazykové vybavení v porovnání s ostatními studenty z jiných zemí Evropy.

Mgr. Petra Prunerová
organizátorka a vedoucí exkurze

© design 2007 Úvodní stránka