vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Soutěž o nejlepší pohybovou skladbu 

Taneční skupina dívek z naší školy již několik let připravuje vystoupení, se kterým vystupuje na školních akcích. Letos jsme se rozhodly zúčastnit se soutěže středních škol o nejlepší pohybovou skladbu. Že to nebude úplně jednoduché, jsme pochopily, když jsme si přečetly pravidla, která obsahují množství povinných prvků. Nicméně jsme se nezalekly a pustily se do příprav.

Dne 16. 3. 2016 jsme pak reprezentovaly sportovní gymnázium na soutěži, ve které jsme byly úplnými nováčky, a tak jsme byly trochu nervózní, jak asi rozhodčí naši skladbu posoudí. Nastoupily jsme s nadšením a odhodláním vytancovat co nejlepší umístění. Skladba určitě zaujala diváky, kteří nás odměnili obrovským aplausem, a jak jsme během vyhlášení zjistily, tak i rozhodčí.

Naše skladba Den na sportovním gymnáziu vyhrála a budeme mít tak možnost reprezentovat nejen školu, ale i Plzeňský kraj na republikovém finále 7. 4. 2016.

Držte nám palce.

Mgr. R. Fialová

© design 2007 Úvodní stránka