vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Finále soutěže o nejlepší pohybovou skladbu 

Ve středu 16. 3. 2016 jsme se zúčastnily na 22. ZŠ krajského kola soutěže O nejlepší pohybovou skladbu. Protože vítěz postupoval na republikové finále, netrpělivě jsem čekaly na výsledky. S velkou radostí jsme zjistily, že to bude „naše“ skladba, kterou budeme 7. 4. prezentovat v Praze.

Ve čtvrtek 7. 4. jsme se společně vydaly do Prahy, kde jsme se připravily, rozcvičily a nalíčily. Nemohly jsme se dočkat, až na nás přijde řada. Nervózně jsme sledovaly rozcvičující se týmy z Moravy a obdivovaly jejich akrobatické prvky. Když jsme dotančily, měly jsme dobrý pocit. Teď už jen jak rozhodně porota. Bylo to napínavé do poslední minuty, protože jsme musely počkat, než vyhlásí mladší kategorie. A pak už jsme jen slyšely Sportovní gymnázium Plzeň a věděly jsme, že jsme byly nejlepší. Měly jsme obrovskou radost a do Plzně přivezly velký pohár za 1. místo v republikovém finále.

Za tým Kristýna Venturová 2. B

© design 2007 Úvodní stránka