vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Start v novém za účasti pana hejtmana V. Šlajse i olympionika L. Krpálka 

Ve čtvrtek 1. 9. 2016 jsme na sportovním gymnáziu zahájili školní rok na nové adrese za účasti mnoha milých hostů.

Slavnostního přestřižení pásky ke vstupu do školní budovy se ujali pan hejtman Václav Šlajs, náměstek hejtmana a předseda školské rady Jiří Struček, čestný host zlatý olympionik z Ria Lukáš Krpálek, za žáky školy předseda žákovského parlamentu Tomáš Mach a ředitelka školy Mgr. Milena Majerová.

Po slavnostním otevření školy žáci s radostí uvítali besedu s olympionikem judistou Lukášem Krpálkem a s jeho sparingpartnerem Tomášem Knápkem, který sportovní gymnázium absolvoval před pěti lety.

Těšíme se, že v nově zrekonstruovaných prostorách naše gymnázium získává výhodnější, lepší podmínky pro teoretickou výuku i pro sportovní činnost a mimoplzeňští žáci lepší ubytování na domově mládeže.

Zde si můžete prohlédnout reportáž z otevření Sportovního gymnázia, kterou uvedla Česká televize v pořadu Branky, body, sekundy.

A tak úspěšný nový školní rok 2016/2017!

© design 2007 Úvodní stránka