Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
MT Varšava JUDO Open
Majdanyk vybojoval 3.místo !!!

Ve Varšavě proběhl mezinárodní turnaj, kterého se opět zúčastnil Judoclub Plzeň. Turnaj se uskutečnil na 10 tatami a ve dvou dnech zde síly poměřilo celkem 1822 závodníků z 31 států.

Pro mladé závodníky to byla výborná možnost vyzkoušet si takto velký a silně obsazený turnaj. V dorostenecké kategorii vybojoval student sportovního gymnázia Nikita Majdanyk 3. místo v kategorii do 90 kilogramů, když předtím dokázal porazit dva polské závodníky a jednoho chorvatského. Prohrál pouze s litevským reprezentantem, který se poté probojoval až do finále.

St. žáci:výhra/prohra