Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Učitelé a zaměstnanci SG
Hezké prázdniny přeje Mgr. Milena Majerová, ředitelka školy
MT Varšava JUDO Open
Majdanyk vybojoval 3.místo !!!

Ve Varšavě proběhl mezinárodní turnaj, kterého se opět zúčastnil Judoclub Plzeň. Turnaj se uskutečnil na 10 tatami a ve dvou dnech zde síly poměřilo celkem 1822 závodníků z 31 států.

Pro mladé závodníky to byla výborná možnost vyzkoušet si takto velký a silně obsazený turnaj. V dorostenecké kategorii vybojoval student sportovního gymnázia Nikita Majdanyk 3. místo v kategorii do 90 kilogramů, když předtím dokázal porazit dva polské závodníky a jednoho chorvatského. Prohrál pouze s litevským reprezentantem, který se poté probojoval až do finále.

St. žáci:výhra/prohra