Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmů

V týdnu 17. – 21.10. 2017 se v holandském městě Leidenu konalo Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmů.

Toto mistrovství světa bylo ve znamení neuvěřitelných sportovních výkonů a emocí. Sportovní výkony závodníků byly tak vyrovnané, že do posledního finálového kola mohl medaili získat kdokoliv ze startovního pole. O medailových pozicích rozhodovaly ve finále opravdu detaily.

Kategorie tria byla plzeňským publikem nejvíce sledována. O cenné kovy zde bojovala v této kategorii plzeňská závodnice a studentka Sportovního gymnázia třídy oktáva Eliška Fajfrlíková z Aerobik klubu LADY Plzeň, která hostuje v pražském triu FCBHŠ. Holky udělaly radost nejen sobě, ale i svým fanouškům. Po vyrovnaném boji s australským triem získala Eliška Fajfrlíková spolu s Kateřinou Sekerovou a Kateřinou Smíškovou bronzovou medaili.