vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Studentky SG ve volejbalové extralize juniorek 

V tuto chvíli je za námi polovina základní části extraligy juniorek a družstvo se nachází na druhém místě tabulky se stejným počtem bodů jako první Olymp Praha. Právě na půdě Olympu jsme dokázaly jednou zvítězit 3:1. Ve druhém zápase jsme ale nedokázaly dobře rozehrané utkání dotáhnout do vítězného konce a prohrály jsme 1:3.

V následujícím kole jsme hostily družstvo Sokola Žižkov a dvakrát jsme soupeře jasně přehrály s výsledkem 3:0, 3:0.

V posledním kole jsme předvedly na hřišti Španielky Řepy dva rovnocenné souboje s výsledy 3:2 a 2:3. Pozitivem bylo, že poprvé po dvouměsíční herní pauze zaviněné zraněním nastoupila smečařka Natálie Šmídová. Bohužel stále mimo hru je reprezentační blokařka Adéla Benediktová.

Dále v utkáních nastupovaly tyto studentky SG: Šmídová Niky, Beránková Míša, Preslová Blanka, Pešíková Karin, Váchalová Barča, Berková Any, Bokrová Kája, Judlová Hanka, Drábková Lenka a Prokšová Gábina.

V tomto kalendářním roce dohrává družstvo svá odvetná utkání v Českých Budějovicích a v Liberci. V Plzni se představí až 20.1.2018 proti Olympu Praha.

K. Svobodová-trenérka SG a juniorek Volejbalu Plzeň

V Plzni dne 9.11.2017

© design 2007 Úvodní stránka