Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Učitelé a zaměstnanci SG
Hezké prázdniny přeje Mgr. Milena Majerová, ředitelka školy
Paulusová vítězí na M ČR v judu

Výborně si vedl 17.11 v konkurenci 133 judistů a judistek na M ČR v Hranicích na Moravě trojlístek našich studentů.

Zlatou medaili získala v kategorii +78 kg Markéta Paulusová, své první medaile v seniorské kategorii vybojovali ve svých vahách junioři Anna Vacová a Matěj Klíma.

V turnaji si velmi dobře vedli naši bývalí studenti. Mistrem ČR se stal D. Pulkrábek, člen Olympu Praha, stříbrnou medaili vybojoval R. Knápek a bronzové medaile L. Švec z USK Praha a J. Dědeček. Na 5. místech skončili D. Uher a M. Melichar.

V průběhu šampionátu proběhla za velkého zájmu veřejnosti autogramiáda s úspěšnými českými reprezentanty P. Petříkovem, J. Ježkem a olympijským vítězem L. Krpálkem.