vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Extraliga juniorek 

Po dlouhodobé části volejbalové extraligy se družstvo juniorek Volejbalu Plzeň umístilo na čtvrtém místě tabulky. Mezi družstvy Českých Budějovic (43b.), Olympu Praha (42b.), Liberce (40b.) a námi (40b.) byly minimální bodové rozdíly, soutěž probíhala velmi vyrovnaně.

V další fázi se ve skupině o 5.-8. místo utkáme turnajovým způsobem s týmy Liberce, Přerova a Prostějova. Vítězství v prvním turnaji by znamenalo postup mezi první čtyři týmy v dalším turnaji, naopak poslední místo sestup do turnaje o 9.-12. místo. Turnaje jsou celkem tři a pořadí na 1.-6. místě rozhodne o tom, kdo si zahraje závěrečný finálový turnaj o medaile.

Bohužel nadále nemůžeme počítat se zraněnými hráčkami Adélou Benediktovou, Míšou Beránkovou, Kájou Bokrovou a kadetkou Kačkou Beštovou.

V současném kádru tedy nastupují tyto studentky SG : Niky a Naty Šmídovy, Blanka Preslová, Anet Berková, Barča Váchalová, Hanka Judlová, Gabča Prokšová, Lenka Drábková a kadetka Denisa Mentlová.

K.Svobodová-trenérka SG

Plzeň, 15.2.2018

© design 2007 Úvodní stránka