vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Hezké prázdniny přeje Mgr. Milena Majerová, ředitelka školy
Extraliga juniorek 

Po dlouhodobé části volejbalové extraligy se družstvo juniorek Volejbalu Plzeň umístilo na čtvrtém místě tabulky. Mezi družstvy Českých Budějovic (43b.), Olympu Praha (42b.), Liberce (40b.) a námi (40b.) byly minimální bodové rozdíly, soutěž probíhala velmi vyrovnaně.

V další fázi se ve skupině o 5.-8. místo utkáme turnajovým způsobem s týmy Liberce, Přerova a Prostějova. Vítězství v prvním turnaji by znamenalo postup mezi první čtyři týmy v dalším turnaji, naopak poslední místo sestup do turnaje o 9.-12. místo. Turnaje jsou celkem tři a pořadí na 1.-6. místě rozhodne o tom, kdo si zahraje závěrečný finálový turnaj o medaile.

Bohužel nadále nemůžeme počítat se zraněnými hráčkami Adélou Benediktovou, Míšou Beránkovou, Kájou Bokrovou a kadetkou Kačkou Beštovou.

V současném kádru tedy nastupují tyto studentky SG : Niky a Naty Šmídovy, Blanka Preslová, Anet Berková, Barča Váchalová, Hanka Judlová, Gabča Prokšová, Lenka Drábková a kadetka Denisa Mentlová.

K.Svobodová-trenérka SG

Plzeň, 15.2.2018

© design 2007 Úvodní stránka