Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
M ČR ve střelbě ze vzduchových zbraní

Na střeleckém stadionu Dukly Plzeň proběhlo ve dnech 10.-11.3. 2018 Mistrovství ČR ze vzduchových zbraní.

Mezi juniorkami finálovým nástřelem 247,1 b. získala titul Mistr ČR studentka septimy Daniela KOKOŠKOVÁ, členka Dukly Plzeň, a byla i členkou vítězného družstva . V kategorii starších dorostenek stejně jako v loňském roce obsadila 3.místo studentka sexty Anne-Maria KASIPOVIČOVÁ a s družstvem KS Plzeň získala bronzovou medaili. Michaela KAILOVÁ startovala mezi ženami a kvůli nevydařené poslední položce obsadila 9.místo, o pouhé tři desetiny bodu za finálovou „osmičkou“. Podílela se na zisku stříbrné medaile družstva SSK Manušice.