vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Finálový turnaj extraligy juniorek ve volejbalu, Brno 5.-8.4.2018 

Juniorky Volejbalu Plzeň v prvním utkání ve skupině podlehly 0:3 družstvu Šternberka, ale vzápětí zcela zaskočily druhého favorita na postup do Final Four pražský Olymp, nad kterým po skvělém výkonu zvítězily hladce 3:0.

Toto vítězství nás posunulo do semifinále proti domácímu týmu VK KP Brno. V něm jsme po celé utkání tahaly za kratší konec a podlehly budoucím mistryním republiky 0:3.

V boji o třetí místo jsme znovu narazily na hráčky Sokola Šternberk. Jejich vedení 2:0 na sety jsme zdramatizovaly vítězstvím ve třetím setu. Nevydařená koncovka čtvrtého setu (23:25) však znamenala prohru 1:3 a celkové 4. místo v letošním ročníku extraligy juniorek.

Hráčky si za toto umístění zaslouží velkou pochvalu, neboť se nám v průběhu celé sezóny nevyhýbala zranění, družstvo nikdy nehrálo v kompletní sestavě a cesta k tomuto cíli tudíž nebyla jednoduchá. Je to nejlepší umístění družstva juniorek za posledních pět let.

Do bojů v letošní extralize zasahovaly tyto studentky SG:
Nicole Šmídová, Natalie Šmídová, Michaela Beránková, Blanka Preslová, Aneta Berková, Karolína Bokrová, Adéla Benediktová, Gabriela Prokšová, Hana Judlová, Barbora Váchalová, Lenka Drábková, Denisa Mentlová, Kateřina Beštová a Zuzana Šmejkalová.

K. Svobodová , trenérka SG a Volejbalu Plzeň

V Plzni dne 9.4.2018

© design 2007 Úvodní stránka