vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Medailová žeň pro naše žáky a členy Akademie Individuálních Sportů Plzeňského kraje z MČR žáků a kadetů 

Jako již tradičně se první prázdninový víkend konal nejvýznamnější domácí turnaj pro mladé golfistky a golfisty, a to Mistrovství ČR kategorií do 12, 14 a 16 let. Na mistrovské hřiště Austerlitz ve Slavkově u Brna se sjeli nejlepší hráči a hráčky ze všech koutů republiky, aby poměřili své golfové dovednosti a zabojovali o cenný domácí titul. Hřiště po celý turnaj cenilo zuby a silný vítr v kombinaci s velmi rychlými greeny způsobil u mnoha hráčů i hráček nemalé problémy.

Medaile si odvezli žáci Sportovního gymnázia v Plzni a členové Akademie Individuálních sportů Plzeňského kraje Lukáš Janda a Dan Hlaváček.

Lukáš Janda předváděl stabilní výkony a 3. místo v kategorii kadetů bylo zaslouženou satisfakcí za tréninkovou píli.

Dan Hlaváček se v kategorii starších žáků umístil ještě o stupínek výš a i když klopýtl ve druhém kole a musel dotahovat ze zadních pozic, za nejlepší výkon finálového kola ve své kategorii mu stříbrná medaile právem náleží!

Děkujeme Akademii Individuálních Sportů Plzeňského kraje za podporu tréninkového i soutěžního procesu mladých nadějných golfistů - našich žáků a těšíme se na další úspěchy, které tato spolupráce s naším gymnáziem bezpochyby přinese.

© design 2007 Úvodní stránka