vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Další titul z Národní Golfové Tour ČR pro Dana Hlaváčka 

Krásné a jako vždy skvěle připravené hřiště brněnské Kaskády hostilo o víkendu 8.-9. září již čtvrtou zastávku Národní Golfové Tour Mládeže. Dan dorazil na turnaj v pozici vedoucího hráče celkového pořadí tour v kategorii starších žáků s cílem upevnit si vedení a pozitivně se naladit na vrchol sezóny, čímž je The Evian Championship Juniors Cup ve Francii, kam Dan poletí reprezentovat Českou republiku v druhé polovině září.

A aby neponechal nic náhodě, tak první den v přímé konfrontaci se svými nejbližšími pronásledovateli hřiště doslova rozstřílel na cucky. Na první devítce se po třech birdie a jediném bogey dal očekávat pěkný výsledek. Na druhé obtížnější devítce pak přišla smršť v podobě dalších dvou birdie a dvou eaglů na obou pětiparech! Celkový výsledek 64 (-8) se tak stal zatím nejlepším skóre v Danově kariéře a znamenal jasné vedení o 7 ran po prvním kole.

Druhý den by se dalo očekávat určité vystřízlivění a hra "na jistotu", ale Dan znovu potvrdil, jak vyspělým hráčem se rozhodně ne pomalu, ale jistě stává. Z celého startovního pole napříč kategoriemi padly pouze dva výsledky pod 70 ran a oba jsme mohli hledat za jménem Dana Hlaváčka. Výsledkem 69 (-3) si pojistil vítězství o 10 ran před nejbližším konkurentem a dle plánu si upevnil vedení před finálovým Masters turnajem.

Gratulujeme Danovi, jeho trenérskému týmu a veliký dík patří Sportovnímu gymnáziu Plzeň za vstřícnost k Danovu časově náročnému turnajovému a tréninkovému programu.

© design 2007 Úvodní stránka