Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Úspěšná sezona Markéty Paulusové

Studentka sportovního gymnázia a členka JC Plzeň prožívá letos velmi vydařenou sezónu. Markétě se podařilo zvítězit na dvou evropských juniorských pohárech v Portugalsku a ve Španělsku, bronzové medaile vybojovala na těchto soutěžích v Itálii, Rakousku a v Praze. V současné době je na 3. místě světového juniorského žebříčku ve své kategorii.

Markéta o prázdninách startovala i na seniorských turnajích. V červenci reprezentovala ČR na ME smíšených družstev, kde náš tým vybojoval 9. místo, v srpnu obsadila na Evropském poháru žen v Minsku velmi pěkné 5. místo.

Markétu čeká na podzim velmi náročný program, 13. - 16. září bude startovat na Mistrovství Evropy juniorů, 17. - 21. října na Mistrovství světa juniorů na Bahamách. Po krátkém odpočinku bude Markéta postupně zapojena do celosvětových soutěžích žen, do soutěží olympijské kvalifikace.