Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
M ČR ve sportovní střelbě

Ve dnech 21. – 23.9. 2018 se na Armádním střeleckém stadionu v Plzni – Lobzích konalo Mistrovství České republiky v kulových disciplínách.

Naše sportovní střelkyně dosáhly vynikajících výsledků a rozhodně se ve velké konkurenci neztratily. Největším překvapením M ČR se stala teprve 16letá Tereza Razímová, která dokázala zvítězit v kategorii juniorek v závodě sportovní malorážka 3x40 ran. Do finále této disciplíny se probojovaly i Sabina Thurnwaldová (7. místo) a Anne-Maria Kasipovičová (8. místo).

V závodě juniorek sportovní malorážka 60 ran vleže vystřílela Tereza Razímová 3. místo a spolu s Kateřinou Kolaříkovou a Sabinou Thurnwaldovou zvítězily v soutěži družstev.

V kategorii dorostenek obsadila Klára Benová skvělé 3. místo v disciplíně sportovní malorážka 3x20 ran a 4. místo v disciplíně 60 ran vleže. V soutěži družstev v disciplíně 3x20 spolu s Hanou Krumposovou a Veronikou Blažíčkovou obsadily 2. místo.

Hana Krumposová obsadila pěkné 10. místo v disciplíně sportovní malorážka 3x20 ran.