vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
ČP Teplice 

Dne 6. a 7. října proběhl v Teplicích závěrečný turnaj ze série Český pohár. V sobotu své výkony na tatami předvedli mladší a starší žáci. V celorepublikové konkurenci si vedli velice dobře. Na medailové umístění dosáhl Ondřej Šlais – 3. místo. Jen těsně pod stupni vítězů skončil Vojta Šimsa – 5. místo.

V neděli na úspěšné tažení žáků navázali dorostenci a senioři, trénující na Sportovním gymnáziu Plzeň. Zlaté medaile vybojovali studenti sportovního gymnázia Felix Aidarkeev a Petr Pešek. Zlato rovněž vybojoval nestárnoucí Jakub Dědeček. Stříbro získala Monika Zahradníková. Medailovou sbírku doplnil bronzový Matěj Klíma. Nepopulární 5. místa vybojovali Zdeněk Mrázek, David Hradil, Tereza Škornová - studenti sportovního gymnázia.

V konkurenci 741 závodníků ze 107 klubů jsme se tedy rozhodně neztratili. Všechny výsledky ukazují dobrou závodní formu před nadcházejícími vrcholy sezóny v podobě Přeboru ČR mladších žáků, Mistroství ČR starších žáků, které proběhnou o víkendu 20. – 21. 11. v Ostravě, Mistroství ČR seniorů v Jičíně a Mistroství ČR dorostenců, které proběhne 3. 11. v Brně. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů i nadále!!!

Výsledky:
Muži:
1. místo Jakub Dědeček, 90 kg
1. místo Petr Pešek, 81 kg
3. místo Matěj Klíma, 66 kg
5. místo Zdeněk Mrázek, 66 kg

Dorostenci:
1. místo Felix Aidarkeev, 66 kg
2. místo Monika Zahradníková, 57 kg
5. Místo David Hradil, 66 kg
5. místo Tereza Škornová, 52 kg
7. místo Eliška Petrášková. 57 kg

Starší žáci:
3. místo Ondřej Šlajs, 46 kg
5. místo Vojtěch Šimsa, 42 kg
9. místo Jakub Zvěřina, 46 kg

© design 2007 Úvodní stránka