vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Finálový turnaj NGTM v režii Dana Hlaváčka 

Poslední víkend v září byla veškerá pozornost golfového světa upřena do Paříže na probíhající Ryder Cup, ale i ve středočeských Beřovicích šlo o hodně. Hrál se totiž finálový turnaj Národní Golfové Tour Mládeže, kam Dan odjížděl v pozici vedoucího hráče seriálu v kategorii starších žáků. Vyhrál sice 3 turnaje základní série, ale o celkovém pořadí nebylo rozhodnuto, protože finálový turnaj je hodnocen jeden a půl násobným počtem bodů a za určité konstelace mohli Dana přeskočit dotírající soupeři z české špičky.

První kolo turnaje Danovi nevyšlo optimálně a s výsledkem 73 (+1) přenocoval na průběžném třetím místě o 2 údery za vedoucím duem Stoulil, Kessler. Zkušenosti, sebevědomí, desetitisíce odtrénovaných úderů, vítězná mentalita. Takto vyzbrojen vyrazil Dan v neděli na hřiště...a zase nedal soupeřům šanci. Předvedená hra a výsledek 72 (E) bohatě stačily na vítězství v turnaji i v celkovém pořadí tour, kterou ovládl ziskem maximálního možného množství bodů.

Dan opět potvrdil, že si plně zaslouží pozvánku do národního týmu Teď už "jen" Mistrovství Greensgate Golf Clubu, dva výjezdy v rámci Global Junior Tour do Holandska a Španělska a koncem roku první zaoceánská zkušenost na Doralu na Floridě, a veleúspěšná sezóna bude u konce.

Danovi nezbývá než gratulovat a popřát hodně štěstí, pevnou vůli a vytrvalost do let následujících!

© design 2007 Úvodní stránka