vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Tým juniorek mění své tradice 

Od 27. do 30. prosince 2018 jsme absolvovali tréninkový kemp na domovské hale Sportovního gymnázia v Plzni. Skupina v počtu 12 až 14 hráček měla napilno a ve čtyřech dnech podstoupila celkově 7 tréninkových jednotek. Přes dril jednotlivých herních činností jsme se postupně propracovávali k řešení jednotlivých herních situací. Samozřejmě měl kemp výrazný kondiční nádech. Od „vypocení snědených řízků a cukroví" přes rychlost, koordinaci, skokanskou vytrvalost až po specifickou „volejbalovou kondici". Kemp stoprocentně splnil účel. Příkladné nasazení hráček na sklonku kalendářního roku zanechává silný pocit zadostučinění. Věříme, že v novém roce se to bude dále zlepšovat.

Příprava na extraligu začíná, resp. pokračuje hned první víkend v lednu, kdy se spolu s družstvem kadetek zúčastníme mezinárodního turnaje o “Křišťálovou vázu" v Ostravě. První mistrovské utkání v roce 2019 a zároveň poslední kola základní části extraligy juniorek jsou na programu 20. ledna 2019, kdy zavítáme na horkou půdu dosavadního lídra tabulky, družstva Dukly Liberec.

Jakub Brečka - trenér

© design 2007 Úvodní stránka