vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Příjemné prožití letních prázdnin přeje Mgr. Milena Majerová
Lyžařský výcvik 

Ve dnech 3.3. až 9.3.2019 se konal lyžařský výcvik studentů sportovního gymnázia na Božím Daru . Zúčastnili se žáci tříd sekunda, 1.B, kvinta a části 1.A.

ZAČÁTEK LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKU

Vstříc lyžařským zážitkům jsme se vydali v neděli, kdy na nás před gymnáziem čekaly dva autobusy. Početná sekunda měla autobus jen pro sebe, všichni ostatní obsadili ten druhý. Kolem páté hodiny jsme dorazili k penzionu Medard. Ubytovali jsme se a po večeři jsme se skamarádili se dvěma krásnými papoušky, kteří uměli mluvit. Jmenovali se Artuš a Berta.

A pak už to začalo. V 7:30 jsme měli budíček. Vždy nás budila služba, která také utírala stoly v jídelně. V 8:00 jsme měli snídani, po které jsme vyrazili na sjezdovky. Lyžaři měli sraz v 9:15, snowboardisti v 9:30 hodin. Nejprve jsme lyžovali na Božím Daru. Poté se některé skupiny přesunuly na Neklid a na Klínovec. Lyžovali jsme vždy do 13:30 hodin, kromě středy, kdy jsme měli prodloužené lyžování do 14:00 a odpoledne volné, po obědě jsme se pravidelně vydávali na běžky.

Celý lyžařský výcvik se nám velmi líbil. I když nám počasí někdy nepřálo, moc jsme si to užili!

Eva Matějovičová, Veronika Kubecová
studentky sekundy

© design 2007 Úvodní stránka