vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Anglie 2014 - jazykově poznávací exkurze 

Opět po roce jsme prožili velmi zdařilý týden během jazykově poznávací exkurze v Londýně. Jako každoročně byli naši žáci ubytováni v hostitelských rodinách, kde si mohli vyzkoušet své znalosti angličtiny v praxi. Během pobytu jsme navštívili také Canterbury, malebné městečko v jižní Anglii s historickou gotickou katedrálou, univerzitní město Oxford i Windsor, letní sídlo královské rodiny. I přes nepříliš zdařilé počasí jsme si užili atmosféry Londýna, návštěvu stadionu Chelsea FC - Stamford Bridge, čtvrť Camden Town s nezaměnitelnou atmosférou tamější známé tržnice, prohlídku válečné lodi HMS Belfast a samozřejmě všech památek v centru Londýna, které k městu bezesporu patří. Jedním z velkých zážitků byla návštěva zábavního parku Chessington World of Adventures, kde jsme si celé odpoledne užívali místních atrakcí.

Velkou radostí pro všechny účastníky exkurze byla pochvala od samotného londýnského koordinátora ubytování v hostitelských rodinách, který ocenil velice pěkné a přátelské chování všech žáků a velmi dobré jazykové vybavení v porovnání s ostatními studenty z jiných zemí Evropy.

Mgr. Petra Prunerová
organizátorka a vedoucí exkurze

© design 2007 Úvodní stránka