vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Příjemné prožití letních prázdnin přeje Mgr. Milena Majerová
Atleti SG oceněni na Plzeňské radnici 

Dominantní zastoupení mělo naše gymnázium na pátečním vyhlášení nejlepších atletů Plzeňského kraje za rok 2015. Vyhlášení se konalo v nádherných prostorách renesanční síně Plzeňské radnice. Veliké pocty se z rukou ředitele Českého atletického svazu a trojnásobného olympionika pana Tomáše Janků dostalo hned sedmičce našich žáků.

V kategorii dorostu byla na třetím místě oceněna stříbrná štafeta 4x 400m z MČR s Lindou Suchou (tercie), Luckou Hřebíkovou a Sárou Heroldovou (obě 3. A) v sestavě. Druhé místo v této kategorii patří čtvrtkařce a halové mistryni republiky Tereze Jonášové (3. B) a nejlepší dorostenkou v kraji byla atletickými odborníky zvolena kladivářka a republiková šampiónka Kateřina Skýpalová (2. A).

Také v juniorské kategorii jsme měli silné zastoupení. Stříbrná pozice patří výškařské mistryni republiky Denise Majerové (3. A) a vítězství v kategorii si odnesl Josef Šimsa, náš loňský maturant a mistr republiky v běhu na 1500 metrů.

V nominaci krajského svazu na ocenění se dále objevili Sára Čelišová, Linda Hettlerová (žactvo) a Martin Pivoňka (junioři).

Všem oceněným gratulujeme!

Mgr. Lukáš Lintimer, vedoucí trenér SG Plzeň

© design 2007 Úvodní stránka