vstupní brána na vysokou školu
Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Sportovní gymnázium Plzeň
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Beseda o bezpečnosti ve škole 

V pondělí 30. 1. 2017 jsme na naší škole přivítali pana Brig. gen. Ing. A. Šándora. Besedy na téma Bezpečnost ve školním prostředí se zúčastnili všichni žáci kromě maturitních ročníků.

Pan Ing. Šándor pohovořil krátce o tom, v jakém stavu se nachází z hlediska bezpečnosti Česká republika. Poukázal na to, jak je složité vyhodnotit případnou situaci a jak se chovat v situaci ohrožení. Poté už se zaměřil na problematiku bezpečnosti ve škole, která zdaleka není jednoduchá. Naprosto nečekané věci se mohou dotknout každého z nás, přitom ani nezáleží na tom, zda ve škole, v metru, na nádraží či kdekoliv jinde. Uvedl také různé příklady, které se staly v USA i jinde v Evropě. Dostatek času věnoval také našim dotazům, které velice ochotně zodpověděl. Že panu Ing. Šándorovi nechybí ani smysl pro humor, jsme se přesvědčili, když besedu zakončil krátkou průpovídkou z Osudů dobrého vojáka Švejka.

Pane Brig. gen. Ing. A. Šándore, děkujeme Vám za Váš čas. Uvítáme, pokud k nám zase někdy zavítáte.

Karolína Špendlová, 3. B

Generál Šándor bude přednášet v Plzni

Střelec, bomba? Bezpečnostní expert radil studentům

Bezepečnostní expert Šándor v Plzni

© design 2007 Úvodní stránka