Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Přípravné turnaje juniorek

Tento víkend juniorky odehrály poslední přípravný turnaj před zahájením extraligy. Na testovacím turnaji SCM v Brně, kterého se zúčastnilo 10 družstev, obsadily pěkné 4. místo. Mohly možná dosáhnout i lepšího pořadí, nebýt posledního skrečovaného utkání s Libercem, ve kterém se zranila Natálie Šmídová.

Na předchozím turnaji v Plzni, kterého se zúčastnilo 6 družstev, z toho pět ženských, jsme obsadily v silné konkurenci 4. místo.

Na Velké ceně mládeže v Českých Budějovicích jsme prohrály pouze s vítězkami z Liberce 13:15 v tie-breaku a obsadily tak 2. místo.

V neděli 17.9. začíná extraligová soutěž juniorek a naše družstvo se bude muset obejít bez dvou hráček základní sestavy, Natálie Šmídové a Adély Benediktové, které se léčí ze svých zranění. Družstvo juniorek dále tvoří tyto studentky SG: Nicole Šmídová, Michaela Beránková, Blanka Preslová, Aneta Berková, Lenka Drábková, Hana Judlová, Gabriela Prokšová, Karolína Bokrová, Karin Pešíková a Barbora Váchalová.