Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Fotogalerie SG
Nejúspěšnější absolventi školy
Učitelé a zaměstnanci SG
Úspěšný cyklista

Petr Kelemen ze septimy se rozjel k úžasným výkonům. V kategorii juniorů závodí na dráze i na silnici a v letošním roce sbíral jeden úspěch za druhým. Na MČR na silnici vybojoval zlato v závodě s hromadným startem a stříbro v časovce. Na dráze posbíral 5 zlatých medailí - ve stíhačce jednotlivců a družstev, v bodovacím závodě, scratchi a madisonu. Petr se podíval i na ME a MS. I tam se mu dařilo. Na ME na dráze obsadil 3 čtvrtá místa, 1 páté a 1 šesté, na silnici skončil devatenáctý v závodě s hromadným startem. Na MS vybojoval 8. místo na dráze ve scratchi. V současné době se chystá na MS na silnici, které začíná 24.9.2018.